| Larissu a întrebat:

Hey,am o problema..In februarie mi-a venit prima data menstruatia. apoi mi-a venit in mai..si din mai pana acum in iulie nu mi-a mai venit..este normal? sa fie asa neregulata?

Răspuns Câştigător
| DubstepQueen a răspuns:

Da! Daca zici ca ti-a venit prima data in februarie e normal.
Acest ciclu neregulat poate dura de la 3-4 luni la un an.Depinde de organism.
Funda?

2 răspunsuri:
| Fuchii a răspuns:

: ) va dura ceva până de va regla...Adică până vor înceta oasele tale să crească!

| Wolfy5 a răspuns:

Esti inca mica, mno si sa nu te sperii dar se va mai intampla din astea, ca va dura cam ceva timp pana se regleaza, sper ca te-am ajutat ^^