| lSarcastiquel a întrebat:

Heyyy am o problema,mi-a venit menstruatia in ianuarie,apoi in februarie,in martie nu,nici aprilie, in mai da si din mai nu mi-a mai venit pana in iulie.e normal? ..sa fie neregulata.

Răspuns Câştigător
| zuzyy a răspuns:

Nu e absolut nicio problema, ciclul menstrual poate fi neregulat 1, 2 sau chiar trei ani. Poti sa te informezi mai mult pe www.always.ro
Sper ca te-am ajutat :)

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, e neregulata, daca esti in primii doi ani de menstruatie e normal, daca nu mergi la medic

| DaNaDoT a răspuns:

Da, mai ales daca esti la inceput.