| lSarcastiquel a întrebat:

Heyyy am o problema,mi-a venit menstruatia in ianuarie,apoi in februarie,in martie nu, nici aprilie, in mai da si din mai nu mi-a mai venit pana in iulie.e normal? ..sa fie neregulata?

2 răspunsuri:
| Ofiint? a răspuns:

Buna,

Daca este prima menstruatie, este normal deoarece mai trece putin timp ca sa se regleze.
Si mie prima menstra a venit in martie dupa care abia in iunie am mai auzit de ea.
Numai bine!
pa, pa

| mihaela9292 a răspuns:

Da,e normal! La început așa se întâmplă happy Am pățit-o și eu.Stai liniștită.