| Sayiumi a întrebat:

Hey am observat că în românia față de înstrăinătate suntem în urmă cu multe chesti de exemplu cu anime-urile puțini oameni au auzit de ele, îmi puteți recomanda sau spune câteva rețelele sociale de cu conturi despre anime uri de exemplu pe Instagram o pagină în română dedicată românilor despre anime uri

9 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

ÎNTOTDEAUNA, România e în urmă. De ce? Pentru că așa vrea mintea voastră și pentru că românii sunt critici, veșnic.

| Sayiumi explică (pentru ancaval):

Ce întreb eu ce răspunzi tu...

| ancaval a răspuns (pentru Sayiumi):

Tu NU ai întrebat nimic, DOAR ai tras România în jos, tu și mulți alții.

Aia cu rețelele de socializare NU pare a fi o întrebare, doar o pierdere de timp, poate te plictisești.

| Sayiumi explică (pentru ancaval):

Ufff de oarece am zis că suntem în urmă am întrebat dacă sunt pe rețele sociale conturi în română despre anime uri am cerut o recomandare nu se vede,, îmi puteți spune " asta nu îți sună a întrebare? Sau semnul întrebări la final dacă nu am cerut nimic sunt Netwon

| Sayiumi explică (pentru ancaval):

Am scris fuking 2-3 rânduri în care am zis că suntem în urmă și de acum nu am cerut nimic? Și nu e pierdere de timp nici o plictiseală doar un interes de al meu dacă nu e și al tău este probelma ta nu am tras Romania cu nimic în jos dacă nu s-ar fi furat de s-ar fi rupt iar înteresele propri aș fi fost comune ar fi fost ok. Te supăra adevarul că în comparare cu franța sau america sau altele în care veceu în curte nu mai există iar urbanizarea e peste 70% și nu se dă pâine cu lapte la școală suntem în urmă măcar cu 100 de ani

| ancaval a răspuns (pentru Sayiumi):

1. Cum ar fi să mă supere toate mizeriile, din lume sau de pe net?

2. Tu compari România cu America... Halooo! Compară România cu țări pe nivelul nostrul. Sunt țări care o duc mai rău.

3. România e pe locul 4 în lume privind bogățiile pământului (aur, cupru, cobal, etc)

4. Cel mai pur AUR din lume e în România.

5. Aaaa...că NU e conducere și organizare.....asta e altceva. Oricum, indiferent de conducere, românașii o să-și înjosească țara.

6. De ce trebuie să fi și tu unul din acei români care zice: "România e în urmă"? De ce? Că așa ai tu chef? Rău destul!

| Sayiumi explică (pentru ancaval):

Lasă eu te l-as prost, știi de cât să îți explic în 20 de rânduri pe care ori cum nu o să le înțelegi că ești fixat pe ideiile tale, te l-as prost

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Nici macar nu cred ca se mai difuzeaza anime in Romania, acum 2-3 ani se difuza Dragon Ball Z si cam atat.