| georgily a întrebat:

Hey! Am parul pana la bust, si vreau sa ma tund bob..va fi foarte scurt, cam in cat timp o sa imi creasca la loc? Aproximativ. dau funda!

Răspuns Câştigător
| costynel23 a răspuns:

Eu tin sa iti spun ca parul lung este mult mai apreciat! si ca nu ar trebui sa te tunzi big grin Oricum cresterea parului difera de la persoana la alta. Dar de la foarte scurt pana la bust dureaza pana creste. pupici

1 răspuns:
| CalaretulFaraCap a răspuns:

Buna! Eu am un par foarte slab care creste foarte greu..De fiecare data cand imi crestea putin il tundeam. Apoi regretam.Eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte sa il tunzi.Cresterea parului difera la fiecare persoana.Eu nu stiu ce fel de par ai tu, dar totusi mai gandeste-te odata.