| sεcяεт a întrebat:

Hey! Cum sa fac sa imi creasca parul mai repede? Este de o lungime medie, aproximativ pana la coate si mi-as dori sa mai creasca minim 5 centimetrii intr-un timp cat mai scurt. Multumesc! puppy dog eyes

1 răspuns:
| puffy04 a răspuns:

Uleiul de ricin face minuni(la fel si cel de argan).Se aplica de 2 ori pe saptamana atat pe pielea capului cat si pe lungime(cu cel putin 2 ore inainte de baie).In acest timp poti lua si un complex de vitamine pentru cresterea sanatoasa a parului(gasesti in farmacie).