| micaella a întrebat:

Hey am piercing in limba d 5 zile nu m-a durut cand mi l-a facut(nici acum) mananc absolut orice inca din prima zi, da' am o mica problema...imi iese un lichid galbui din el si nu stiu c sa fac...

ajuta.ti.ma si p mine plsss puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| micaella explică:

P net scria k e in etapa d vindecare...

si nu vad nici un motiv d ras

| Be3bitza a răspuns:

Asa ii la inceputbig grin tot ce conteaza e sa poti sa iti misti limbutza si sa simpti gustu in rest nu e nimic neinregulabig grinti se va desunfla iar apoi nu vei mai avea nici o treaba cu el, nu ai voie sa bei lactate si poti lua antibiotic sa tisedesunfle mai repede sau sa nu te mai doara asa tare