| CubDeGheață a întrebat:

Hey. Am şi eu o curiozitate... Eu de obicei, am ochii verzi, dar uneori se fac căprui, alteori gri [bine, nu-s chiar gri, un verde deschis]... mai am o colegă cu asemenea ochi. Dar la ea e aşa : Pe timp de zi are ochii verzi, seara albaştrii. Ştiu că se numesc ochi schimbători... Mda, ce părere aveţi despre asemenea ochi? Adică... consideraţi chestia asta ciudată, specială, drăguţă... etc? Mulţumesc.

1 răspuns:
| lov3dreams a răspuns:

Mie una mi se pare super e drgut sa ai ochii schimbatori ce mi-as dori si eu sad