| BlackAngel23 a întrebat:

Hey am si eu o intrebarelaughing eu cu pr meu vb la tel zilnic...cand inchid ca nu mai pot vb imi zice seara sa-i dau un sms lung sa aiba ce citi... ei problema e ca nu stiu ce sa scriu? ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Sau ai putea sa-i scrii:

"Te iubesc x[sau cum ii spui tu] si am ceva extrem de important sa-ti spun.Ca sa aflii, citeste mai jos:
Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos. jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos. jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos. jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.Mai jos.[ma rog ai inteles ideea, pana cand iti mai raman vreo 15 caractere.] si scrii :Noapte buna!

Sper sa-ti placa.Il va tine ocupat un timplaughingVa avea ce citilaughing.
Bafta.

1 răspuns:
| Laurretta a răspuns:

Scriie ceea ce simti pentru el in acel moment sau ceea ce ai simtit intr'un moment mai particular sau intim. lasa'ti frau imaginatia si scrie ceea ce ai fii vrut ca el sa-ti fi scris sau sa fii citit de la elwinking