| anonim_4396 a întrebat:

Hey...am si eu o problemastraight face...am cateva apeluri pe telefon pe care nu le pot stergestraight face..cand vreau sa le sterg imi spune "selectie incorecta". De ce? ce as putea sa fac sa le sterg?[am un Nokia C3, probabil vi s-a intamplat si voua] va rog ajutati-ma!:*

5 răspunsuri:
| lady2in4black a răspuns:

Nu cred ca este posibil, pentru ca eu am incercat pana si sa imi resetez telefonul si tot nu s-au sters... Imi pare rau, si eu ma confrunt cu aceeasi problema... straight face

| anonim_4396 explică (pentru lady2in4black):

Si nu ai scapat nici cum de ele?

| lady2in4black a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu din pacate straight face

| Dragomir_Nelutzu_1987 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca sti nimic din ce faci asa am pațit si eu pe Nokia meu nu merge șterse frate

| Gabi_Arvinte_1990 a răspuns:

Foloseste selectia sterge tot si poate ca se vor sterge si acele mesaje