| iseronee a întrebat:

Am un Nokia C3 si nu pot sa sterg 3 apeluri... Dau sa sterg si imi spune "Selectie incorecta"...Cum pot sa le sterg?

4 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Simplu cu If967

| Anonimatttt a răspuns:

Meniu-Contacte-Jurnal-Sterge liste de jurnal si alegi acolo ce vrei sa stergiwinking

| Em_Emma_1986 a răspuns:

Ai reusit sa stergi? Aceeasi problema o am si eu. Cand vreau sa sterg imi apare selectie incorecta si daca sterg toata lista din jurnal, ele tot acolo raman. Vreo sugestie ceva?

| yan1980 a răspuns:

Am aceiasi problema si eu ...cum sa fac sa sterg? Daca ai reusit te rog sa imi zici si mie pasi pe care i-ai urmat...mersi!