| Mădu_1945 a întrebat:

Hey!:* Am si eu o problema.Anu asta prin februarie am fost cu un tipchatterbox. Pe atuncea eram genu ala mai spre emo.Si intre timp m-am schimbat, adica ba purtam rochii, cizme lungi, aveam mereu unghiile facute, machiata.Mai pe scurt aveam mai multa grija de mine(nu pitioh go on). Si azi m-am intalnit cu el, invatam din toamna asta la acelasi liceu(eu invat dimineata si el dupa-amiaza). Si cand eu ieseam, eram cu o fata si radeam, el trecand pe langa mine crezand ca rad de el face la mine:"Ce te razi? Tu nu vezi in ce hal ai ajuns?straight face"
Si-am ramas masca si cand ne-am despartit tot chestii de genu zicea.Adica daca am inceput sa ma schimb si din astea nu inseamna cam ajuns in ultimu hal.
Si nu stiu ce sa mai cred acum. Un sfat? Multumescc:*!

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Mădu_1945! Părerea mea este că ar trebui să-l ignori, nu e cazul să pui la suflet toate remarcile astea răutăcioase la adresa ta.
O zi cu zâmbet să ai!

| DyDy0503 a răspuns:

Buna...daca tipul spune asa ceva inseamna k nu tine la el si nu merita sa iti bati capul cu el, daca u ai ales sa te schimbi, ai facut-o pentru ati fi tie bine si ar trebui sa nu te mai gandesti la el happy... sper ca te-am ajutat