| Torreto112 a întrebat:

deci este o fata(Andrada) de care imi place foarte mult,dar ea a iesit mult cu un baiat care o batea si o amenita,dar pur si simplu era topita dupa el,intr-o zi cand stateam la ea,am vazut pe telefonul ei un mesaj(cat era plecat la baie) de la el,nu mi-a vazut sa cred ce scria acolo,cum vorbea cu ea,atuncea mi-am pierdut firea si m-am certat cu ea,cand am ajuns acasa am spat aproape toate pozele cu ea(aveam destul de multe) si apoi mi-am dat seama ca eu eram foarte indrogostit de ea si ca eram nervos pe cine nu trebuie,desi ea mi-a zis ca nu va mai vorbi cu mine nuci odata daca ii fac ceva "iubitului" ei,nu mam putut abtine,si intr-o zi cand eram afara a venit pe la mine la bloc sa o iee pe ANdrada,se uita la mine cu o privire de parca vrea sa ma omoare, si eu doar i-am zis si citez "Cei cu tine ba?!" si el dupa aia a sarit asa ca cosul la mine,deci eu nu vream sa il bat sau ceva de genu dar am folosit oportunitatea, pur si simplu l-am paralizat so bagat doi baieti sa nu il znopesc in bataie pe nenorocit, apoi bum apare Andrada.De atunci nu mai vrea sa vorbeasca cu mine si nici nu raspune la tel, i-am lasat mii de cadouri flori(dulciuri prin intermediul mamei ei) etc, nu stiu ce sa fac o iubesc m-ai mult ca orice si chiar vreau sa ne inpacam!

10 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare, daca ala o va bate din nou sa vezi cum va veni la tine si o sa te roage in genunchi sa o ierti ca a facut asta.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Stai calm prietene, la prima bataie crunta de o sa o incaseze vine singura la fraierul ala de se purta frumos. Ai rabdare.

| vocea a răspuns:

Salut, in primul rand nu merita sa te bati cu o fata pentru nimic numai daca este nevasta ta sau stii sigur ca este numai a ta,, si daca vreti sa va impacati si o iubesti mult iti dau un sfat care va merge sigur, tot ce trebuie sa faci este sa nu o mai cauti sa nu o mai suni, pur si simplu sa nu te mai intereseze de ea, daca te iubeste se va intoarce la tine si va zice ca a gresit si vrea sa va impacati, daca icepi cu texte nu pot sa traiesc fara tine si o stresezi, isiva bate joc de tine crezand ca poate face ce vrea cu tine, mult succes faci cum vrei

| alexalx1234 a răspuns:

E o curvă împuțită. Atât zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ai putea să faci şcoala de actorie pentru că te pricepiwinking

| Hakuouki a răspuns:

Eu zic sa o bati si tu...ca poate sta langa ala care loveste mai bine.

| NameHarris a răspuns:

Sa sti ca si mie imi place imaginatia ta bogatawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru NameHarris):

Şi miehappy

| corhaz a răspuns:

Welcome in "golan-era" nu vezi ca peste tot copilele astea se lauda ca iubesc nu stiu ce "golani"si apoi aia le dau in gura

| lTudyl a răspuns:

De unde ai mai scos si povestea asta? rolling on the floor))))))
Nici in telenovele nu mai vezi asa ceva. rolling on the floor))))))