| alice_7164 a întrebat:

Hey! am si eu o problema(ca multi altii) big grin. m-am despartit de prietenul meu acum 7 luni(dintr-o prostie-un prieten de-al lui mi-a zis ca place alta fata.si era adevarat, chiar si prietenul meu a recunoscut ca o place pe acea fata mai mult ca pe mine, in conditiile in care era cu mine. m-am suparat si m-am dsp de el intr-o zi.)mrg...acum cateva luni am fost la ziua unei prietene si a fost si el invitat. s-a purtat fffff frumos cu mine, am mai vorbit apoi pe mess, parea ca ne intelegem ca la inceput. dar apoi, a venit dezastrul! in clasa e o fata care a fost cu el inaintea mea.noi nu prea ne intelegem. m-am certat intr-o seara cu ea si mi-a dat o conv intre ea si baiatul acela in care acesta vorbea destul de urat de mine.am ramas uimita ptc nici el nu o suporta, dc i-ar zice chestii urate despre mine? apoi cand l-am intrebat dc i-a zis chestiile alea despre mine, el m-a injurat.eu ce sa mai cred? inca il plac dar el e foarte ciudat.(vreau idei si sfaturi ce ati face voi si ce sa fac ca sa nu mai sufar)happy fundita

1 răspuns:
| lucian191 a răspuns:

Eu iti dau un sfat vechi lasa-i pe amandoi nu ii mai baga in seama, sunt multi pesti in ocean... o sa iti gasesti jumatatea pana la urma... fundita?happy