| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Hey! Am şi eu o problemă care MĂ OMOARĂ! Faza e că am PREA MULTE chestii salvate. Dar totuşi, am şters dintre ele. Aveam 5.000 de poze (la Downloads), iar acum am 320. Am mai şters şi altele pe acolo... Dar tot am prea multe chestii salvate. Deci, cam ce ar trebuie să şterg DE TOT? Dar nu vreau să şterg ce am pe Desktop (15 "New Documents", Google, My Computer, fTalk, Connect To, PhotoScape, Recycle Bin, Paint, Calculator şi Yahoo! Messenger). Şi nu vreau să se întâmple alte chestii care ar putea să "strice" calculatorul. Adică să nu şterg programe de la ei care sunt OBLIGATORII pentru a putea funcţiona nu ştiu ce pe acolo... Ceva care nu-mi trebuie. Vă rog să mp ajutaţi!
PS: Am Windous (sau cum s-o scrie laughing ) Vista. DAU FUNDA, restul VOT! happy

1 răspuns:
| agathapurple a răspuns:

De ce nu iti iei tu un hdd extern sau un stick de 4 sau 8 gb si iti salvezi poze, filmulete, melodii etc acolo si ramai doar cu programele.
Daca vrei sa dezinstalezi un program care nu iti mai trebui intra in control panel, programs, si acolo dezinstalezi ce crezi ca este inutil. Daca ii stergi doar iconita de pe desktop nu se dezinstaleaza.