| ClaudiuGoosty a întrebat:

Am o problema, cand am deschis azi latptopu mi-a aparut o eroare ca Desktop a fost sters ceva de genu, Mai am pe desktop doar My Computer, My Documents Si recycle bin.Nu pot intra in My documents, va rog ajutati-ma, dau funta. URGENT

3 răspunsuri:
| Chiperi a răspuns:

Trebuie sa iti faci windows-ul

| lokytou a răspuns:

Asa am patit si eu anul trecut(2014),este o problema de soft, sa duci la reparat, ei mi-au zis ca au virusat laptopul din cauza surse straine( ex: stick, cd etc)

| light07 a răspuns:

Am patit si eu asa de la virusi, am intrat pe un site, s-a activat antivirusul iar apoi mi-a sters tot ce era pe desktop. programele le ai, le poti cauta unde le'ai instalat. dar cel mai bine reinstalezi windows'ul si va fi ok.