| loveforyou98 a întrebat:

Hey ...Am si eu o "problema ". Sunt in clasa a 8 a si imi place de un baiat care este in clasa a 9 a la liceul la care eu vreau sa merg (stiu ca acum in clasa a opta nu ar trebui sa imi fie capul la baieti dar am note bune si oricum nu as vrea sa fiu cu el acum ). Mentionez ca noi ne-am cunoscut cam cand aveam opt ani si nu sunt sigura ca el ma mai tine minte. Intrebarea e :cum as putea sa fiu cu el cand voi fi la liceu?

1 răspuns:
| 00Criss00 a răspuns:

Pai intalnestete cu el asa din "intamplare" si spune-i: aa tu esti ala cu care m-am intalnit atunci cand aveam 8 ani.ce mai faci si bla bla bla...si tot intalneste te cu el si vezi cum se comporta apoi vezi ce faci(te sfatuiesc sa te apropii mai mult de el) funda?