| loveforyou98 a întrebat:

Hey...Imi place de un baiat care anul asta a trecut in clasa a-9-a (am facut cunostiinta cu baiatul asta cand eram mai mici si parintii nostri se cunosc )dar nu cred ca ma mai tine minte.sad eu de asemena vreau sa merg tot la liceul la care este el pentru ca am auzit ca este un liceu renumit. As vrea sa stiu ce as putea sa fac ca pe viitor sa fiu cu el pentru ca stiu ca nu prea imi va da atentie el fiind in clasa a-10-a si eu in a-9-a?

4 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai un an diferenta nu e mult.Te poti apropia de el, in pauze mergi la el, incearca sa-i vorbesti.Pentru inceput saluta-l asa va veti dezvolta relatia de prietenie.

| Innovation a răspuns:

Un an diferenta nu e mult.Te poti apropia de el, in pauze mergi la el, incearca sa-i vorbesti.Pentru inceput saluta-l asa va veti dezvolta relatia de prietenie.

| olian a răspuns:

Eu cred ca mai bine ti-ar sta capul la invatatura nu la baieti, desole

| Elvina a răspuns:

Te duci la el, te prezinti, poate chiar isi aduce aminte de tine, ii ceri nr de telefon, ii sp ca vrei sa vorbesti ceva cu el, si poate se leaga ceva mai intai la telefon, va stabiliti o intalnire, o plimbare prin parc cu prieteni comuni, il saluti mereu cand il intalnesti, ii zambesti, eu obisnuiesc sa-i mai pisc de fund dar asta mai incolo. Eu zic sa incerci< nu se stie niciodata. Sper ca te-am ajutat. Hai! CURAJ!