| daniizabel a întrebat:

Hey...am un cont pe facebook si m-a blocat 30 zile fara like sau comm-uri la prieteni sad asa ca vreau sa stiu daca dupa 30 zile scap de asa ceva mai sunt doar cateva cred ca a trecut mult timp.
Si....nu inteleg de ce m-a blocat poate pentru ca sunt doua conturi pe facebook al meu si a lui mama dar...multe fete au asa si nu s-a mai intamplat

Răspuns Câştigător
| WhovianAnnie a răspuns:

Buna!
Am avut o prietena care a patit la fel, nu iti fa griji o sa iti mearga dupa 30 de zile.
Sa ai o zi buna!

1 răspuns:
| KittyEyes a răspuns:

Schimba parola! Poate merge!