| MyChemicalRomance a întrebat:

Hey...am un Samsung Corby si cand incerc sa trimit ceva prin Bluetooth nu merecryingcryingcrying imi zice "Not available. Delete paired device" ce pot sa fac? va rog mult de tot mersi
Funda si voturi :*

Răspuns Câştigător
| Hariboo a răspuns:

Eu am Samsung starhappy pai ii vorba de aparatele tale asociatehappy ai prea multe la fel pateam si eu, pana nu stergeam un aparat asociat nu ma lasa sa trimit nimic incearca sa stergi si incearca sa trimitihappy Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| problems a răspuns:

Stiu prblm asta si eu am un Samsung s 5320 si la fel imi zice doar ca in romana laughing Du-te la operatorul tau sau la gsm (la mine am zis la fel s.a intamplat doar ca mergea sa trimit doar la samsunguri si alea unele. fundita?