| Ship a întrebat:

Hey TPU.Am un Samsung Corby, iar cand incerc sa trimit ceva prin Bluetooth imi apare "stergeti dispozitivele asociate" si nu ma lasa sa trimit.Cum sterg dispozitivele asociate?

3 răspunsuri:
| Annekie67 a răspuns:

Pai dai pe acolo si iti zice sa stergi ca ai prea multi acolo. eu am avut corby acum un 1 ..nu-mi mai aduc aminte...bine.

| Ship explică (pentru Annekie67):

Pai stiu ce trebuie sa sterg dar nu stiu cum.

| larisuka12 a răspuns (pentru Ship):

Uita-te la cei asociati si da pe unu' pe care nu mai vrei sal ai la "prieteni" si ati arata mai multe optiuni...da pen stergere!