| Lariiiiiisss a întrebat:

Heii TPU. :* Am un Samsung Corby ( GT-3650 ), iar atunci cand vreau sa trimit ceva prin Bluetooth imi zice sa sterg dispozitivele asociate.Cum sa fac asta? Sau, ce-ar vrea sa insemne? Fundoiuuu.batting eyelasheswinking

Răspuns Câştigător
| Diiaaaa a răspuns:

Inseamna ca ai prea multe dispozitive, iti activezi bluetooth-ul si ti apasat pe numele prietenilor tai de la bluetooth, si o sa-ti apara mai multe chestii dai in jos pana iti apare stergere(e ultimul) dai pe el si iti apare(selectat, multiple, toate) daca dai multiple o sa-ti dea sa bifezi cele pe cre vrei sa le stegi daca dai selectat doar pe cel pe care ai apasat, daca dai pe toate automat ti le sterge pe toate) Funda?

| Lariiiiiisss explică (pentru Diiaaaa):

Multumesc mult. Sa stii ca..nu m-am gandit. Mi-ai fost de ajutor. Singurul mod prin care te pot "recompensa" este astfel. :* :*

| Diiaaaa a răspuns (pentru Lariiiiiisss):

N-ai pentru ce :**

5 răspunsuri:
| maidanezu2002 a răspuns:

Sterge si tu ceva din telefon astept fundita

| Lariiiiiisss explică (pentru maidanezu2002):

Asteapto mult si bine. De la mine nu o primesti. laughing Oricum, mersii ca te-ai straduit sa tastezi 8 cuvinte ( fara space bar )...

| maidanezu2002 a răspuns (pentru Lariiiiiisss):

Ha ha ha mu mai pot de ras straight face