| ღDiissyღ a întrebat:

Hey! as vrea sa imi cumpar un telefon nou....si nu stiu ce telefon sad... As prefera unul cu tastatura querty (smart phone) dar sa nu fie prea scump big grin idei? :*

8 răspunsuri:
| ღDiissyღ explică (pentru Deeaaaaaaaaaaaa):

Dar eu sunt pe Orange big grin

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Pai, da dar eu am dat exemple de un model de telefon sa ai o idee ca si la Orange e cam acelasi pret poate sa fie putin mai diferit modelul

| nononono1111111111 a răspuns:

Un Nokia C3. al meu a rezistat la : apa, cazaturi de la peste un metru, mancare si tot asa rolling on the floor. e numai bun, eu zic ca merita :*.

| VanillaCh0c0 a răspuns:

In categoria smartphone-urilor, am aflat recent ca cele mai bune telefoane, cu un pret relativ decent sunt Sony si Samsung happy

| WhatDăFack a răspuns:

Mie sincer îmi plac Blackberry-urile, deşi am auzit că nu sunt chiar aşa geniale, daca ar fi să aleg, eu oricum tot aş merge pe un Blackberry 8520 negru, deoarece cel gri are tastele plasticate. happy

| Intrebariii a răspuns:

Pai...Eu iti recomand urmatoarele: Black Berry, Sony, Nokia c3 ..Deobicei Nokia este chiar bun...Si gasesti pe culori diferite, merge si netul foarte bine..Are si 3gthinking Perfect:*

| ღDiissyღ explică (pentru Intrebariii):

Acum am gasit un telefon (zic eu bun) https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/blackberry-curve-9320
nu este foarte scump avand in vedere ca am bani economisiti, si mai am si bursa scolara :D