| alish a întrebat:

Hey...happy as vrea sa stiu remedii pentru coshuri I don't want to see stiu ca ar fi varsta. dar sad sunt ff multe I don't want to see sh chiar arata nasolsad am incercat sa ma dau cu fond de ten ca le mai ascund I don't want to see dar totusi as vrea chiar sa scap de tot de elestraight face imi apar inainte cu cateva zile sa imi vina. straight face sh apar multe I don't want to see si nu imi plachappy. Daca se poate as vrea sa fie remedii naturale happy nu tot felul de creme sau din asteahappywhistling sa fie gen: zeama de lamaie sau din asteahappy
P. S.: eu nu am tenul gras ca sa fie asta o cauzahappy Multumesc Anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| Tiffany89 a răspuns:

Mie nu mi-au trecut de la nimic.Ma dau cu fond de ten, iar acum nu mai amlaughing

1 răspuns:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai eu ma dau cu 'Zeneryt' de 2 ori pe zi si se micsoreaza cosurile pe zi ce trece!
Bafta!