| MadalinaCarp1994 a întrebat:

Hey! As vrea sa va pun o intrebare:pot sa descarc muzica de pe youtube daca am cont? Va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Da. Iti instalezi programul de "youtube downloader", si mai e un program cu care le poti descarca si in format mp3.

| MadalinaCarp1994 explică (pentru IsabelaIssa):

Nu are virusi, nu? Si nu costa nimic, nu?

| kittykat a răspuns (pentru MadalinaCarp1994):

Nuu costa nimiiic, şi nu nu are viruşi stai liniştită :*

| IsabelaIssa a răspuns (pentru MadalinaCarp1994):

Nu, nu are nici virusi si nici nu costa. Si eu il folosesc. happy

7 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Păi nu, doar dacă descarci anumite programe, dar îţi recomand să intri pe flvto.ro si după intri pe zoutube dai la melodia care o vrei şi după dai copy la link apoi pui link-ul pe flvto si dai convert apoi download.

Bafta!

| CristiannaMJ a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, ar trebui sa folosesti un youtube downloader pentru asta.

| MadalinaCarp1994 explică:

Nu prea stiu..am de putin cont de youtube.