| Kidutz99 a întrebat:

Hey!:*
as vrea si eu niste statusuri de tristete(nu in dragoste sau chestii de genu` asta), prietenie falsahappy
Ofer fundita!happy

3 răspunsuri:
| Alexax3Alle a răspuns:

Am fost dezamagita de persoane ce credeam ca nu voi fi niciodata.

O prietenie falsa duce la durere nesfarsita:asa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuinta.

Prietenii sunt ingerii care au uitat sa zboare.

Prietenii raman prieteni.Cei care nu raman...inseamna ca n-au fost!oh go on

Prieteni adevarati? Nu exista! Toti, mai devreme sau mai tarziu te tradeaza!

Am aflat ca nu poti avea incredere in nimeni.Am aflat ca la cel care te astepti mai putin te poate trada.Am aflat ca nimanui nu-i pasa daca sunt fericita sau trista.Am aflat ca in lume exista mai multa URA decat PRIETENIE!

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Prieteni adevaratsi? Nu există! toţi, mai devreme sau mai târziu te trădează! prietenii se schimbă, iar tu rămâi acelaşi.

Prietenia nu se întemeiază pe complimentări reciproce, ci pe complementări reciproce.

Prietenia e lucrul cel mai greu de explicat. Nu este ceva ce se poate învăţa la scoală. Dar dacă nu ai învăţat ce înseamnă prietenia înseamnă că nu ai învăţat nimic.

Nu vinde ieftin prietenia veche, căci vei plăti scump pentru cea nouă.

Singura prietenie de preţ este cea care s-a născut fără motiv.

Prietenii sunt acei oameni rari care te întreabă ce mai faci şi apoi aşteaptă să audă răspunsul.

Adevăratul prieten este omul care ştie totul despre tine şi totuşi te vrea ca prieten.

Un prieten adevărat nu stă niciodată în drumul tău, numai dacă ar fi să cazi.

| Kidutz99 explică:

Urgeeeeeeeent!hee hee

| DeeDii_1639 a răspuns:

Am crezut ca imi esti pritena dar m-am inselat.m-ai vandut pe la spate.chiar atunci cand nu ma asteptam!sad