| pisicutzza990 a întrebat:

Hey! Ati auzit de cinnamon challenge, salt and ice challenge, zip singing challenge, say anything challenge. Dati-mi si mie mai multe exemple, toate daca s-ar putea laughing Funda la cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| ytrewq a răspuns:

• Don't judge challenge
• Pizza challenge
• Crying challenge
• Girlfriend/boyfriend does my makeup challenge
• Touch my body challenge
• Ice Bucket Challenge
• Try not to laugh challenge
• Smoothie challenge
• Tin Can challenge
• Death challenge
• Whisper challenge
• Hot food challenge
• Charlie Charlie challenge
• Kylie Jenner Lip challenge
happy ar mai fi multe, dar astea mi le amintesc :*

4 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Sare cu gheata, cinnamon ala, say anything, iei un pix care te electrocuteaza cu un prieten, si tu canti in timp ce el te poate eletrocuta mereu. Daca vrei parca era unu sa faci baie in cola, Ice Bucket challange, atat stiu.

| D3n156 a răspuns:

Don't judge challenge, charlye(cred ca asa se scrie) challenge, ice bucket challenge,

| ytrewq a răspuns:

Yeey, ma bucur ca ti-am putut fi de folos!