| anonim_4396 a întrebat:

Cine a auzit de "The cinnamon challenge"?
Sau de "Water and ice challenge"?
Cine le-a incercat?
cine mai stie altele?

4 răspunsuri:
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Cinnamon challege -> pui scortisoara in gura si o tusesti.

Water and ice -> o bucata de gheata pe care o strangi in mana.

| BloodyDress a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Da,draguta,stiu ce inseamna.le-am incercat pe ambele..si cea cu gheata e cam asa: iti pui sare in palma si un cub de gheata si strangi tare palma.Eu am pus intrebarea asta vrand sa aflu daca mai sunt persoane care au incercat si daca mai sunt si alte provocari.Nu am devoie de raspunsurile tale desteptewinking

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru BloodyDress):

Fa tu esti handicapata? Du-te draq de proasta. Eu ti-am raspunzi la intrebare da? Du-te in *** si citeste o carte copilo.

| BloodyDress a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Vezi? Exact de aici se vede cat de inteligent e un om:cand nu mai are ceva inteligent de spus, trece la injuraturi si afirmatii aberante.Eu voi sterge intrebarea asta, considera-l ca pe un favor ca sa nu mai vada si altcineva cat de penibila esti.winking