| Dema a întrebat:

Hey! Azi dimineata in timpul dusului am observat ca am cosuri pe picioare de sus pina jos((((( Ce sa fac? E vara cum acum sa mai port fuste sau sorti? Pina acum nu am avut niciodata cosuri pe alta parte a corpului in afara de fata, si asa cum nu am asa multe si sunt mici asta nu ma deranjeaza si nu folosesc nimic impotriva lor. Voi cum scapati de ele? Ati avut cosuri pe picioare? helpppp...

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Spală-te mai des.

| iamthewildyouth a răspuns:

Du-te repede la un dermatolog! Cred ca ai o eruptie de cosuri. Poate sa fie din cauza ca transpiri mult cum e vara si ai tenul foarte sensibil.Da, si eu am avut dar am urmat un tratament si acum nu mai am nimic.Trebuie sa faci dus CEL PUTIN o data pe zi cu apa cat mai rece, nu fierbinte!
Eu iti recomand sa mergi la dermatolog cat mai curand!