| Daiadaiana a întrebat:

Buna TPU :*, sunt intro relatie de aproape 2 ani, si astept ca iubitul meu sa ma ceara in casatorie, ma gandesc foarte mult cum ar fii sa locuiesc cu el, sa fim sot si sotie, sa fiu mireaaa lui. Iar azi noapte am visat ca eram mireasa. Oare ce inseamna?

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Sa te visezi mireasa nu e prea bine, e un semn rau, insa daca o perioada te-ai gandit la asta probabil de aia ai visat, ai visat asta fiindca asta iti doresti. Visele sunt dorinte, esecuri, nevoi, uneori pot sa iti dea semne ca ceva rau se poate intampla, trebuie doar sa stii sa le interpretezi.

| Hace a răspuns:

Poti cauta aici cand ai o nelamurire:
http://www.visele.ro/cauta.php?vis=mireasa

Iar ca sfat, nu mai spera atat, nu mai visa atat de mult! Traieste prezentul. Te poti muta cu prietenul tau si fara sa va casatoriti!

| dadine a răspuns:

Daca e sa te iei dupa idei babesti ca daca te visezi mireasa e semn rau, poti as te iei dupa asta. Dar in situatia de fata tu fiind foarte stresata ca te astepti sa te ceara in casatorie, poti sa-ti visezi propria nunta de vreo cateva ori. Important e sa te tii cu capul pe umeri, ca doar nu e obligatoriu ca dupa 2 ani de relatie sa te casatoresti.