| Jojo2000 a întrebat:

Hey boys! Am o intrebare pentru voi : ce parere aveti despre fetele care fumeaza? Vi se par mai atragatoare cele care nu au acest viciu? :*

Răspuns Câştigător
| alinaiuliana89 a răspuns:

Nu cred ca are nici o legatura, fumatul cu atragatorul big grin e ceva normal sa fumezi si ca fata si ca baiat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice fumator nu se poate considera un om curat, miroase gura si la 2 metri distanta. Daca ele vor sa fie mai urate sa fumeze pentru ca noi care nu fumam o sa aratam bine si la 60 de ani ca si copilele umbla dupa chipul nostru laughing

| larrii a răspuns:

Sunt fata, si daca as fi baiat nu m-as apropia de una care fumeaza. Nu mi se pare deloc feminin, sa ii mai si miroasa mainile a tigari. Vrei sa ii pupi mana si ti se face rau. nu mai zic de mirosul din haine care amestecat cu parfum e si mai groaznic.

| OnuOnulică a răspuns:

Crede-ma urasc fetele care fumeza!
Nu mi-au placut niciodata fetele care fumeza.

| Dariusuu a răspuns:

Atrăgătoare?

În niciun caz.

| Bombbonelee a răspuns:

Fiecare fată fumează deoarece cikă e la modă să fumezi. Dar nu au nevoie, nu simt nimic ele daca fumează, doar îşi strică sănătatea. Eu sunt fată şi nu le suport pe cele care fumează.