| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna! am o prietena care place un baiat cu un an mai mare decat ea.Nu stie daca el o place sau nu dar ce e sigur adica ea zice ca il place.Azi am presupus eu ca are prietena fiindca l-am vazut pe el si pe ea tinande-se de mana nu i-am spus nimic fiidca ar putea sa nu iui placa acest lucru.La inceput chiar a placuto sau poate nu, poate isi batea joc de ea.Si in fine cand o vedea radea de ea sau cu ea. Ea i-a dat o palma fiidca ei nu ii mai placea sa isi bata joc de ea. A fost in tabara de engleza la sibiu am fost si eu pe acolo era super. Ea fiidca era cea mai buna si este prietena a mea eu ii luam apararea fiidca toti radea de ea daca ala zicea ceva de ea. Ii zicea cam lucruri deaste:ctez"doamne ce urat mirosi dar nu mirosea deloc, vreau sa iti spun ceva ce nu am ziso nimanui pana acum putzi foarte tare. Dar era complet fals i-a dat cu pasta de dinti pe fata ce mi-a facut si mie ca fie vorba nsuh ce i-am facut. Dar se uita in ochii ei cu dragoste si nu o lasa in pace.Adica cum ar veni nu putea respira fara ea.nu stiu ce sa fac sa ii zic sa continue sa il placa sau sa uite de el. Aaa apropo i-a dat nr lui de tel de fata cu toata lumea azi a dat peste ea intentionat dar cu intetia sa ii atraga atentie presupun eu.Si o place sau nu dau fundita raspunsuilor cele mai bune.Promit

Răspuns Câştigător
| XxXKevinXxX a răspuns:

Buna! sati sp si eu ceva, ala o tine numai sa dea atentie la altcineva ca si el poate sa faca ce face din biata fata nu-i corect deloc.Mai bine i-ai spune la prietena ta sa-l uite cai mai bine decat tot de rusine o face pe biata fata.Ala stii ce fel de baiat ie? un ipocrit mare de tot sasi vada de treaba ei ca multi pescari sunt in baltoace.:*:*:*bye

7 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Aaaaaa? suna a text tradus prost, din alta limba in romana

| iri a răspuns:

Voi ati inteles ceva din textul asta? eu nu...

| Nemesis_9263 a răspuns:

Alina draga mea, respira.nu am inteles mai nimic.in orice caz, din ideile vagi pe care le-am mai prins, nu sunt convinsa ca o place. un baiat nu se comporta ca un mitocan atunci cand este atras de o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o poveste incalcita tare happy respira putin happy, poate ca el vrea sa o tachineze, pentru ca o place, dar totus aceste gesturi sunt totusi trecand peste iubire si ochii plini de dragoste, sunt niste gesturi nepoltcoase si urate. Nu asa se cucereste o fata, se vede ca este foarte popular si orgolios, dec nu se va lasa usor si va astepta sa faca ea primul pas, desi nu este prea bine sa faca asta deoarece ar puteao lua ca pe o slabiciune. Spune-i prietenei tale sa nu cedeze dragostei si sa se comporte cu el cu putina indiferenta si in acelasi timp sa ii faca ochi dulci, pentru ai demonstra lui ca ea nu este o tipa naiva indragostita pana peste cap happy si va vedea in ea ceva interesant happy Nu va complcati prea tare... mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar trebui sa ii spui in fata prietenei tale tot ce ai zis, dupa ce spune acelui baiat ce simte pentru el!

| Tzutzy_4319 a răspuns:

Aoleoo textul asta a fost tare incalcit dar ma rog e si din cauza ca nu se poate scrie cu semne. Eu zic sa refaci intrebarea in idei mai scurte si sa o publici.
in legatura cu intrebarea mie asa m-i se intampla mereu cu baieti astiaprietena ta mai bine nu l-ar baga in seama atunci el va veni dupa ea.

| eu_1459 a răspuns:

Hmm.nu prea inteleg.