| yonel321 a întrebat:

Buna alle:*. sa ma prezint prima data sunt baiat am 14 ani.am apelat la TPU pentru ca sambata asta o sa ma intalnesc cu o fata frumusyca care acum vb doar pe mess cu ea.si cand ies dupa mes imi spune papa puuup:*. cred ca ii place cum arat. dar eu cam am emotii sa ma intalnesc cu ea.nu prea stiu ce sa fac.va rog spuneti-mi ce sa ia u la mine sau cati bani sau ce sa fac s-o fac pe ea sa ma placa la prima vedere. puup la voi:* dau fundita.

1 răspuns:
| Saya555 a răspuns:

Buna,pai eu nu cred ca o fata normala ar fi indragostita de banii tai. ieti 10 lei la tine, maxim 15 lei si daca e ca ea sa vrea un suc sau ceva sa ii iei, dar nu neaparat, tu stii cat de pretentioasa e. trebuie sa fii tu insuti, sa te simti bine, si sa o faci si pe ea sa se simta bbn. noroc!