| PattyxPaty a întrebat:

Am o problema! In fiecare zi merg afara la blocul celei mai bune prietene.Acolo e un baiat de care imi place.Azi am fost cu ea si cu inca o prietena si l-am vazut pe baiatul de care imi place la balcon si i-am facut cu mana, apoi m-am intors cu spatele si fetele mi-au zis ca si el mi-a facut! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa rost de facebook-ul/ ID-ul lui de mess.
Oricum, daca ti-a facut si el cu mana, asta nu inseamna ca te place. Poate a vrut doarsa iti raspunda la "salut".
Incearca sa vorbesti cu el, invita-l la un suc sau la o plimbare, incearca sa ii devii amica...asa il vei cunoaste mai bine.happy
Bafta!kiss

2 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Pai tot ce poti face este sa intri in discutie cu el, sa-i ceri ID-ul, numarul de telefon iar dupa ce va cunoasteti mai bine ii poti spune ca il placi.
Sper ca te-am ajutat.

| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Păi spune-i prietenei tale să îți facă cunoștiință cu el apoi poți să mai vorbești cu el pe facebook și poate va ieși ceva. Oricum SUCCES!
Pa, pa.