| yonel321 a întrebat:

Buna alle:*. sa ma prezint prima data sunt baiat am 14 ani.am apelat la TPU pentru ca sambata asta o sa ma intalnesc cu o fata frumusyca care acum vb doar pe mess cu ea.si cand ies dupa mes imi spune papa puuup:*. cred ca ii place cum arat. dar eu cam am emotii sa ma intalnesc cu ea.nu prea stiu ce sa fac.va rog spuneti-mi ce sa ia u la mine sau cati bani sau ce sa fac s-o fac pe ea sa ma placa la prima vedere. puup la voi:*

4 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

Buna! In primul rand asigurate ca arati aceptabil si sa te comporti cat mai frumos! Sa fi exact cum te-ai descris ei in timp ce vorbeati pe messinger! Si asigurate ca i la tine cel putin 500 lei cam atat ar fi suficient ( 500 de mii) Mult Noroc@ :winking

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Iti iei haine pe tine iei un trandafir(rosu) bani iti iei(30-50lei)si ca s-o fac sa te placa trn sa fi un baiat simtit (fara glume proaste) si cand ii dai trandafiru ii pupi mana Sper sa te bagi cu ea si sa fi cu ea BAFTA

| LovelyBoy a răspuns:

Wow wow hooo ce naiba? trandafir? kiss her hand? c'mon. e la prima intalnire hah. nici nu stie daca il place cam exagerezi... in rest sunt bune sfaturile fii natural. bafta

| ExoShayl a răspuns:

Salut omule, crede-ma in aceias treaba am intrat si eu dar nu trebuie sa iti faci griji pentru ca totul merge de la sine si daca sentimentul este reciproc te va iubi asa cum esti.Si in privinta banilor ia si tu atat cat sa ii poti plati un suc sau cv de genu