| anonim_4396 a întrebat:

Hey Buna am privit un film mai multe filmuri si imi place de actrita Jennifer Lopez ea este si actor si cintareata.Dar cum credeti iata am vb cu o prietena pentru casting atunci cand la un film sa te aleaga dor trebuei sa treci pe la casting inseamna ca ea a platit sau nu ca ma mir ca ea fiin vedeta s aplateasca pentru casting de actorie Si inca una in genere pentru casting la filem se plateste bani pentru intrare cum credeti? ma refer la America Fundita mare!

2 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Filme nu " filmuri", cantareata nu " cintareata", doar nu " dor" (sau poate te referai la sentimentul de dor ), fiind nu " fiin " si multe altele ...Ha?! Asta sigur e romana? gramatica asta.

| anonim_4396 explică (pentru Villy0po):

O haide ca ma grabeam voi romanilor cu gruziirile acestea iata noi moldovenii scrim asa si nimeni niciodata nu mi-a zis nimic multumesc mi-ai fost de folos foarte frumos din partea ta bravo daca asa stiti sa raspundeti la intrebarile altora bine foarte bine