| DanielaElleena a întrebat:

Hey buna am Samsung corby si am un card de 8 giga si la el mi-au dat un card mai mare unde il bag pe cel mic din telefon si trebuie sa il bag undeva la unitate la calculator si nu stiu unde ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dy2anna23 a răspuns:

Acel card mai mare nu merge in toate unitatile. daca ai loc ar trebui sa fie in fata langa cel pentru. stick. de exemplu eu nu am loc dar o prietena care are unitatea mai veche are loc.

1 răspuns:
| dadaddadadda a răspuns:

Trebuie sa ai la PC un card reader daca nu ai iti sugerez un cablu de date sau sa cumperi un card readerbatting eyelashes sper ca te-am ajutatwinking