| papushyka_5572 a întrebat:

Hey buna...As vrea o intrebare unde pot sa ma fotografiez pe net plizz am nevoie de un site sau ceva happy Fundiitssaa la primul care raspunde si de folos :* (L)

Răspuns Câştigător
| EvelynAnLavey a răspuns:

Da,Pizap vroiam sa zic si eu laughing.E grozav, pozezi, poti si sa editezi, si sa adaugi alte imagini sau forme pe poza ta ^^, si cover pentru facebook laughing..etc big grin... sper sa te ajtute!^^

1 răspuns:
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Pai daca vrei sa te fotografiezi pe tine cu webcam iti sugerez http://pizap.com/