| ஐஐ a întrebat:

Hey, buna!
Credeti ca ar merge de Revelion sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni rozi mai strimti si un pulover alb mai lungut lucitor puppy dog eyes? Dar ce sa-mi fac la par? Dau funda puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| Antoniacopiluța a răspuns:

Da! E grozav(parerea mea) Pai parul il poti impleti in coada de peste, il poti intinde cu placa, il poti da cu spuma, il poti prinde in coc, sau pur si simplu lasa'l desfacut:*. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns (pentru ஐஐ):

Cu placere.Multumeeesc de funda; X

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns (pentru ஐஐ):

Da,colanti negri cu o bluza alba mulata pe corp un pulover negru lung si cizme crem, parul mi'l fac cu spumahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Antoniacopiluța a răspuns (pentru ஐஐ):

Da dar dupa aceea sa stergi comm'ulhappy. antonikabebyka

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| reych75heaven a răspuns:

Cu coc ceva nu prea am idei sau impletesteti parul sper c-am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| reych75heaven a răspuns (pentru ஐஐ):

Cu placere