| IrOnHiDe a întrebat:

Hey. buna TPU, sunt cam nou pe aici si as avea ceva ce spus.Acum cateva luni m-am desp de iubita mea si o iubeam foarte mult si ea era si prima mea iubire cum s-ar zice deci o iubiam cu adevarat, am stat 3 luni impreuna si dupa a spus ca are niste probleme care a crezut ca nu o vor deranja daca stam impreuna si ca ma iubia mult...si ne-am desp si intr-adevar am plans dupa ea(nu am plang in adevaratul sens al cuvantului, zic asa ca am iubit-o mult si imi era frica sa o pierd si chiar aia s-a intamplat)si dupa aia mai vorbeam o mai atingeam o pipaiam(da noi am stat in secret impreuna am uitat sa zic, daca flau pr ei dadea de belea ca nu le-a spus si lor si mai era o pr de a ei care ma placea si aia)si mai vorbeam pe mess deci ca si cum stateam inca impreuna, ne iubiam mult unul pe celalalt si asa si acum eu o mai plac de iubt nu am cum s ao iubesc daca nu stam impreuna deci o iubesc cat ar trebui, de ea nu stiu daca ma place, mi-a spus ca inca ma mai place da nu stiu sigur, ieri in statie se mai uita la nm si am vazut, ma uitam la ea si ea imi tot zambea si ii zambeam si eu si acum nu stiu ce sa cred, m-i-a spus ca daca are problemele alea nu poate sta impreuna cu nmn si daca ar fi sa aiba u iubit cu care ar sta a spus ca eu as fi acea persoana, in timpul relatiei pot s aspun ca s-ia cam batut joc de mine, si i-am spus cand ne-am certat(ne-am mai si certat cateodata dar acum am incetat)si ea imi spunea ca nu avrut si s-ia cerut scuze si am iertato, eu i-am dat ignor am intrat si pe id ei si mi-am dat mie ig, dupa un timp o intreaba pe o pr de-a mea ca daca eu sunt on si a spus ca da a 2 zi tot la aceeasi fata ii spune sa-mi zica mie ca ma roaga ea din toata inima sa ii dau add ca sa vorbim, bun i-am dat ad am vorbit ne-am cerut scuze(eu am si injurat-o, dar nu degeaba aveam pentru ce ca m-a enervat rau)si am mai vorbit si ne-am inpacat pana la urma.acum nu stiu ce sa cred apropo eu am 13 ani si ea are 14 deci emai mare ca mine cu 1 an, eu ma gand ca asta ar fi motivu pentru care nu putem sta impreuna ca e pe a 8-a si na da examene si e greu merge la ore ca sa poata sa ia examenu cu nota mare asa vrea ea sa intre la un liceu bun, deci cam asta ar fi vreau sa ma sfatuiti sa imi spuneti si mie ce se intampla, vrea sa stam impreuna iar sau nu ca dupa ce termina a8-a si intra la liceu banuiesc ca poate putem sta impreuna si as vrea muuuult de tot, deci va rog sa-mi spuneti ce se intampla ca eu o cred pe ea ca am iubit-o si o respect si o cred ca nu am ce face dar vreau sa vad voi ce credeti(scuze pentru ca am scris muult)mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

In primul rand mi-a trebuit vreo 10 minute sa-mi dau seama ce ai scris...iar in al doilea rand omule du-te la scoalasi bucurate de viata cat mai poti si lasa tu fazele ca o iubesc sau amiubito ca vor mai fi si altele in viata ta ca doar nu e singura fata de pe pamant.si daca iti place de ea asta e, asa ca mai bine tinete si u de scoala si las-o pe ea inpace daca va vrea se va intoarce ea la tine.

Bafta in viata!

5 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

13 ani...acum inteleg de ce suna asa de prostesc intrebarea aia a ta cu sexul si mai presus de al 9-lea cer laughing. Respect pentru 'alin' ar trebui sa-i respecti sfatul si sa mergi la scoala, ca ai nevoie de scoala nu de iubire si alte panarame. Si daca mergi la scoala, poate nu mai faci greselile alea...mi-a luat vreo 30 de minute sa inteleg ce ai scrisstraight face.

| Cristine23 a răspuns:

Cam mult mi-a luat de inteleg ce ai vrut tu sa spui...dar sincer asa sunt toate fetele in ziua de azi, adica am in vedere ca... putine sante sa fii cu ea.

| IrOnHiDe explică:

Ms pentru rasp la toti...si eu cred tot asta ca va merge la liceu si isi va gasi un iubit repede acolo si si eu cred ca am putine sanse sa ne impacam si asa ca o sa-mi vad de sc...cam astea erau si gandurile mele deci nu am aflat nimic mai nou, mersi pentru ajutor

| IrOnHiDe explică:

Si scuze pentru ca v-am dat de lucru si pentru greseli da eu tot timpul ma grabesc:d

| SaDaNgEl_5502 a răspuns:

Hey.dupa parerea mea nu cred ca relatia este asa serioasa.motivul.u esti mai mik ca ea si o fata isi doreste un iubit de aceeasi varsta sau mai mare.si dupa km ai sp va pleca la liceu si probabil isi va gasi pe alcnv deci nu stiu daca mai are rost.normal u ai13 ani esti mik este prima fata asa sp toti,, prima dragoste``.pfff.va aparea altele.bafta:dwinking