| Moonster a întrebat:

Hey, buna TPU. Sunt in clasa a 9 a la profilul stiinte ale naturii. Astazi am luat un 2 la chimie si 3 la informatica la un test... si le trecut in catalog. Oare o o sa raman corijent la aceste doua materi [ tinand cont ca e prima nota trecuta la aceste doua obiecte ]. si cum... in afara faptului ca trebuie sa invat ma mult? dau funda celor ce ma sfatuiesc!

Răspuns Câştigător
| rlk1234 a răspuns:

Si eu am luat intr-o zi 2 la chimie si 3 la fizica si ma gandesc la aceeiasi lucuri. tinand cont ca anul trecut am avut media 8 la amandouacrying.dar cred ca trebuie sa inveti pentru ati iesi medi macar! funda?