| Ddssjh a întrebat:

Hey buna TPU voiam sa va spun ca sunt in clasa a6 a si o sa vreau sa merg la.liceul militar cel din Alba Iulia stiu ca o sa mi ziceti ca este greu stiu de asta voiam sa va intreb cu cat se intra eu in clasa a5 a media generala pe tor anul o am 8.96 ce note trebuie sa iau in clasa a8 a ca sa intru P.S:sunt fata si am 13 ani

1 răspuns:
| iririnamihamihaela a răspuns:

Pai se intra cu medie de +9..., intr-a 8-a vei da examenu si pe baza lui vei vedea daca intri.
Ps invata bine in clasa a 7-a!