| BulinutzzaMov a întrebat:

Mi-am uitat parola de la mess si acum cand vreau sa o schimb imi pune niste intrebari si pun tot felul de chestii dar nu reusesc! Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Ar trebui sa fie simplu, introduci adresa de mail si ceri recuperare parola... pe mailul introdus.

| AnItZaa a răspuns:

Nu te descurci sa raspunzi la intrebari sau ce? eventual te intreaba de unchiul preferat, marca de masina preferata ce este asa greu? Raspunde acolo!

| ely1993 a răspuns:

Pai cand ti-ai facut id ai raspuns la acele intrebari. daca stii ce ai raspuns atunci e ok si te lasa sa intri mai departe