| Beweird a întrebat:

Hey! cand vreau sa votez imi scrie asta"Statutul de membru junior nu permite sa votezi" ce sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Trebuie sa fi membru senior. Pentru membru senior iti trebuie 100 de raspunsuri (normale) si 10 zile de cand ai contul.
P.s. Am vazut ca esti membru din 2011, deci iti mai trebuie doar cele 100 de raspunsuri. Succes.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai 100 de răspunsuri aprobate și postate dar și minim 10 zile de activare a contului pentru a trece la statutul de senior, și numai atunci poți vota!
Pa, pa.

| Eeu a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri date ca sa poti sa votezi.