| IngeruMeuCurcubeuTau a întrebat:

Hey! Care sunt fani ai serialului Naruto sa scrie 'N4ever' si daca vor sa vb despre serial sa imi lase mesaj privat cu adresa de messbig grin

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

E bine sa te uiti, nu are nicio treaba cu naruto din cauza ca e o istorie alternativa, cum sunt naruto si ceilati in zilele noastre.

6 răspunsuri:
| Chelly007 a răspuns:

N4ever laughing

| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Doamne ce frumos e capitolul 2!

| AlexanderTheG a răspuns (pentru IngeruMeuCurcubeuTau):

Asa e, sa il vezi pe 4 si pe 5 day dreaming

| IngeruMeuCurcubeuTau explică:

Hey AlexanderTheG... vroiam sa te intreb e bine daca eu ma uit la chestia aia care mi-ai dat-o tu in mijlocu serialului neruto?(ca eu sunt la naruto la ep 43 )se incurca ala cu naruto ala adevarat?

| AlexanderTheG a răspuns (pentru IngeruMeuCurcubeuTau):

E bine sa te uiti, nu are nicio treaba cu naruto din cauza ca e o istorie alternativa, cum sunt naruto si ceilati in zilele noastre.

| MariaMelnic a răspuns:

N4ever