| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Heyhappy Cateodata unitatea mea face niste zgomote ciudatelaughing Ce credeti ca ar trebui sa fac? [DAU FUNDA]

Răspuns Câştigător
| fLrYdzstr a răspuns:

Sa chemi un specialist sa se uite in ea poate e de la ventilator sau nu stiu. trebuie aspirata mai bine chemi pe unu care stie.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil ca pe ventilatorul lui sa se fi adunat praf. DEschizi "Capacul" si cureti bine de tot ventilatorul de praf. Daca tot continua sa scoata acele sunete, inseamna ca este o problema tehnica si este cazul sa chemi un specialist.
Succes!
P.S. PRaful il poti curata si cu aspiratorul, eu asa am facut si n-avut nimic.

| ßömþŌʼnįĶ explică:

Multumesckiss

| DaNieLa_5762 a răspuns:

Ceao
daca merge si greu ...probabil trebuie sa.l cureti de praf
sau poare fi si de la windows, de la grafica, de la sunet depinde ce zgomot facewinking... fundita?big grin