| Ahitmbgitw a întrebat:

Hei
Deci am mica/mare problema. In timpul noptii, cand stau in pat (si ziua cateodata), stomacul/burta mea face niste zgomote ciudate si nu e din cauza ca mi e foame. Ce poate fi? Ce sa fac sa nu se mai auda?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Încearcă să vorbească cu tine.

| Doub a răspuns:

AŞa am păţit şi eu la ora de istorie, şi colega din faţă a crezut că s-a spart o ţeavă pe hol.
Sunt aşa mândră de stomacul meu supersonic.
Cred că avem ceva puteri paranormale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit asta. si cand dormeam facea asa, nu stiu din ce cauza dar mi-a trecut dupa 1 saptamana 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai amintit de asta :))

https://www.youtube.com/watch?v=bjmgzLVuWLU

| MeForeverAlone a răspuns:

Keep calm că nu e mare lucru. La toți ni se întâmplă, nu mori din asta happy
Are și burtica toane happy