| Roxytza_1134 a întrebat:

Hey! Ce bratara a prieteniei as putea sa fac...nu stiu care sa o incep...cine da o idee care sa-mi placa primeste funda >big grin

5 răspunsuri:
| MadrYx a răspuns:

Din pietricele frumoase (de obicei se gasesc pe plaja).

| RiveSide a răspuns:

Pai, ar fi frumoasa una in forma de V sau una cu inimi, daca nu stii cum sa faci, uitate pe youtube, o sa gasesti happy

| Roxytza_1134 explică (pentru RiveSide):

Faceam din astea la inceput...acum doream sa fac una mai grea dar chiar nu stiu carebig grin

| RiveSide a răspuns (pentru Roxytza_1134):

Pai incearca sa faci ceva semnificativ, ce ii place ei, nu e neaparat sa fie ceva prea "scump", conteaza cum este daruit, daca il dai din dragoste si e ceva semnificativ, o sa ii placa, daca doar cumperi ceva scump, nu va mai fi la fel nici satisfactia ta, nici a ei.

| Roxytza_1134 explică (pentru RiveSide):

Nu este un cadou laughing)...este probabil pentru mine si o voi face singura laughing)...ai auzit de bratarile prieteniei?