| MaeRi a întrebat:

HEY! Ce credeti ca va da la bac pentru anul acesta la subiectul III? Pentru cei care vor da bacu acuma xD.Uni spun ca cel mai posibil ar fi basmu, nuvela, romanu voi ce credeti? Anu trecut cred ca a fost poezie de Eminescu si roman nu?

4 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Eu cred ca roman.Sau proza, oricum.Dar nu se stie.Nu ma bazez pe asta, le citesc pe toate.
Ps.Am terminat a 12-a anul acesta.

| MaeRi explică (pentru HotChoclate):

Da pai si eu le citesc pe toate ca de invatat nu am cum tongue sa retin atatea laughing.Si eu la fel, ce liceu ai terminat?

| HotChoclate a răspuns:

Roman-voda.tu?

| MaeRi explică (pentru HotChoclate):

Eu arte plastice bRASOV :p