| DaReZon a întrebat:

Hey, ce fel de persoane v-ati putea caracteriza: timide sau indraznete? Sincer, la majoritatea baietilor le plac fetele indraznete dar eu nu stiu de ce mie imi plac cele timide. Sunt mai tacute si dragute. thinking

7 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Depinde de caz. Sunt timida cand trebuie sa vorbesc in public sau cand imi place mult de un baiat si nu stiu ce sa ii spun ca sa ma bag in seama cu el. Dar sunt indrazneata si am curaj/tupeu cand trebuie sa ma iau de cineva care m-a enervat sau cand vreau neaparat sa ma impun cu ceva. Oricum, oamenii imi spun ca sunt foarte timida si sensibila. si am uneori prea mult tupeu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timide. Bine, am si-un strop de indrazneala, dar depinde de situatie. Mie nu-mi plac in general oamenii tupeisti, in mare parte sunt nesimtiti si din astia gasesti la tot pasul.

| DaReZon explică (pentru anonim_4396):

Astea indraznete au un tupeu amar si iti mananca mult banii. Nu prea le suport. Oh si sa nu uit ca vorbesc o gramada laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaReZon):

Mult si prost. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine ca iti plac si fetele timide. Mult succes!

| ayosmdk a răspuns:

Chiar nu stiu...
Sunt o persoana indrazneata, dar am unele momente cand sunt timida...
Oricum, acele momente treceau repede; ori fac vreo prostie, ori ma impiedic, ori spun ceva prea tare... etc
Oamenii imi spun ca sunt carismatica happy

| Alojzy a răspuns:

Introvertita.